Infolinia: (29) 760-60-73

Praca

Instalator systemów alarmowych

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska:
-Instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, telewizji przemysłowej  i monitoringu zdalnego
-Utrzymywanie- naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń
-Prowadzenie dokumentacji serwisowej
-Kontakty z klientami w sprawach serwisowych

Wymagania:
-Niekaralność
-Wykształcenie średnie techniczne – elektroniczne, elektryczne, teletechniczne lub podobne
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność,
-Kreatywność, samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
-Zdolność do pracy na wysokości
-Mile widziany wpis na listę pracowników zabezpieczenia technicznego
-Samodzielność w działaniu

Oferujemy:
-Warunki zatrudnienia do uzgodnienia
-Stabilne i niezmienne zasady współpracy
-Niezbędne narzędzia pracy

CV wyślij sekretariat@tarcza.net.pl podając w tytule INSTALATOR/2017.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133 poz. 883).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.